Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkur ederiz.
Yakın zamanda sitemizi sürekli güncelleyerek, firmamızda yapılan uygulamaların, video, fotoğraf ve teknik verilerini yayınlayacağız. Lütfen güncellemeler için sitemizi daha sonra da ziyaret ediniz.

Firmamız, metal kaynak ve metal kaplama alanında müşterilerimizin isteklerine uygun yada ihtiyaçlarına yönelik hizmet verme amacı ile kurulmuştur. Özellikle aşınma konularına yönelik sert kaynak dolgu uygulamaları yapmaktayız. Bünyemizde, Toz Plazma Kaynak Kaplama, Tel Alev Püskürtme ile kaplama, Toz Altı-Özlü Tel kaynak ekipmanlarımız, Tig Kaynak ve Plazma Kesim makinamız mevcuttur. Sizler için, işin doğrusunu düşünme ve uygulamasini yapma amacı içerisindeyiz. Bizler yüzümüzü ileriye dönük olarak çalışıyoruz. Uygulamalarımızı yaparken teknolojiyi,deneyimlerimizi ve iş ahlakımızı birleştiriyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında durma sözü veriyoruz.

Müşterilerimiz için en iyi fiyat/performans ilkesi ile çalışıyoruz. Özellikle aşınma plakaları üzerinde yoğun çalışmalar yapmaktayız. Aşınma plakası kaynak kalitemiz de şu anda avrupa ölçütlerine ulaşmıştır. Temennimiz, işletmenizi geriye götürecek, ilk anda muazzam ucuz gibi gelen fakat orta vadede dahi aslında çok pahalı olan ürünlerden uzak tutmanız. Kaliteli bir ürün kalitesiz bir ürüne göre 3-5 kat daha fazla ömür verir. Buda aslında kalitesiz ürünü 3-5 kat daha pahalı aldığınız anlamına gelir.
İsterseniz yabancı menşeili isterseniz yerli menşeili ürün kullanın, fakat ürün kalitesine dikkat ediniz. Kendi ürünümüz olmasa dahi sizin için en iyi olanı tavsiye edebilme dürüstlüğüne sahip olduğumuza inanıyoruz. Lütfen alanımızla ilgili konularda bilgi almak için bizi çekinmeden arayınız. Hoşçakalın.

                                                    Saygılarımızla,
                                                   YAMAN KAYNAK
                                                   
 
Yaman Kaynak Ltd. Şti.                          Tel: +90 232 461 07 16
1585 sk. No: 5 Mersinli / İZMİR (TR)       Fax: +90 232 486 64 62
*

www.yamankaynak.com
e-posta: info@yamankaynak.com